xx4
W salonie

Posesja położona w strefie uzdrowiskowej A zabudowana domem mieszkalnym. Według nowego planu zagospodarowania otrzymała status pensjonatowy. Położona na skraju Lasu Wąwozowego.

Cena: 865.000 PLN

Łączna powierzchnia działki 2349 m2, w tym: użytki rolne zabudowane 462 m2, lasy 1887 m2. Ogrodzenie: siatka z metalowymi słupkami.

DSC_0009

Przyłącza: siła – zaopatrzenie w energię z sieci w ulicy Chmielewskiego kablem na terenie lasu (dostawca PGE), woda i kanalizacja – z sieci miejskiej, utylizacja odpadów – segregacja śmieci, umowa z Urzędem, uzgodniono warunki przyłączenia do sieci gazowej. Ochrona SOLID, linia telefonii przewodowej, WiFi, talerz telewizji satelitarnej z kablem.

Dostęp: dojazd drogą z płyt betonowych od ul. Klonowej, wyznaczone miejsce parkingowe na terenie posesji od ulicy Klonowej. Dodatkowo wejście (furtka) od ulicy Chmielewskiego.

IMG_7104
Ulica Klonowa – dojazd pieszo-jezdny

Charakterystyka domu

  • Dom z 2001 roku, parterowy z mieszkalnym poddaszem. Drewniany, całoroczny, ściany i dach ocieplane, szyby zespolone. Powierzchnia zabudowy 56 m2. Powierzchnia mieszkalna 100 m2. Częściowo podpiwniczony. Ogrzewanie elektryczne oraz piec na drewno (tzw. koza).
  • Rozkład parteru: hol + schody, salon z niewielką otwartą kuchnią, toaleta z umywalką i prysznicem.
  • Rozkład poddasza: hol + schody, sypialnia z wbudowaną pięciodrzwiową szafą, łazienka z toaletą, umywalką i wanną, bojler elektryczny.

I to jest hardware!

Advertisements